Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir. Çetin İnşaat olarak onlarca yıldır insanların daha huzurlu, mutlu ve sağlıklı yaşayıp yüksek refah seviyesinde hayat sürmesi için çözümler sunmakta, bu çözümleri en kaliteli malzemeler ve son teknolojiyle birleştirerek en optimum seçeneği vermekten gurur duymaktayız. İstanbul Bayrampaşa´da yer alan merkezimizden tüm İstanbul ve çevresinde sürdürdüğümüz hizmetleri Çetin İnşaat çözümleri satış destek hattı ile 7 / 24 gerçekleştirmekteyiz. İstanbul izolasyon firmaları arasında uzun yıllardır liderliğimizi koruyarak uzman çatı ustaları ve en kaliteli izolasyon malzemeleri ile müşterilerine garantili izolasyon sunuyoruz.

Vizyonumuz

Çetin İnşaat olarak su ve çatı izolasyonu, dış cephe yalıtım hizmetleri, uzman çatı ustası hizmetleri ve ev dekorasyon ve tadilat hizmetleri ile sizlere garanti veren ve sorun çıkarmayan malzemeleri, teknolojinin sunduğu kolaylık ve ergonomikliğini, ustaların ve teknik personelinde en yetenekli ve tecrübelilerini sunmak vizyonumuzdur. Sadece İstanbul değil tüm çevre iller için de sunduğumuz uygulanabilir, en ekonomik çözümlerle izolasyon sektöründe öncü ve lider konumumuzu güçlendirmek vizyon hedeflerimizdendir.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin, izolasyon ve yalıtım ürünlerini bizlere sağlayan tedarikçilerimizin, çalışan kabiliyetli, tecrübeli ve insan odaklı hareket eden idari ve teknik personelimizin çok daha mutlu ve pozitif olacağı bir dünyayı hedeflerken, teknolojinin verdiği fırsatları izolasyon ve yalıtım dünyasına sunarak bir üretkenlik katmak misyonumuz olmuştur.

Hakkımızda

Yaptığımız İşler